KOSMETYKI

Preparaty do pielęgnacji w gabinecie jak również te do stosowania przez naszych Klientów w domu, dobraliśmy mając na uwadze przede wszystkim ich niezwykłą skuteczność. Podstawowa oferta EcoChic opiera się o kosmetyki organiczne, których składniki pochodzą z certyfikowanych upraw. Zabiegi kosmetologii estetycznej należą do światowej czołówki najlepszych producentów kosmeceutyków.

 

Organicserieslogo_organic1
To lekkość nieskazitelnie czystych, organicznych składników zamknięta w ekologicznych opakowaniach.
Ponad 98% składników występujących w kosmetykach marki Organicseries pochodzi z certyfikowanych upraw. Nie zawierają parabenów, syntetycznych barwników i perfum oraz olejów mineralnych. To dlatego otrzymujesz pewność maksymalnych efektów, nie narażając się na niepożądane działanie środków uczulających.


Anna Lotan28439176c650
Dzięki specjalnie opracowanym formułom kosmetyki (hypoalergiczne, nie zawierające sztucznych barwników, zapachów, w miarę możliwości unikane jest stosowanie chemicznych emulgatorów oraz konserwantów) idealnie pielęgnują skóry trądzikowe, łojotokowe, z rozszerzonymi naczyniami, wrażliwe, dojrzałe oraz alergiczne przynosząc widoczne efekty.


Dermaquestdermaquest-logo-new
Pionier synergicznego łączenia peelingów chemicznych z substancjami czynnymi biologicznie, roślinnymi komórkami macierzystymi i neuropeptydami. Każdy zabieg tej marki składa się z przynajmniej sześciu bardzo aktywnych etapów, przez co efekt terapeutyczny osiągany jest w bardzo krótkim czasie.


Xylogiclogo_xylogic
Marka stworzona w odpowiedzi na najczęściej występujące problemy skóry związane z upływem czasu. To nowa jakość w kompleksowej pielęgnacji skóry – gama zawiera zarówno preparaty do użytku profesjonalnego, jak i kosmetyki do codziennej pielęgnacji, aby zapewnić optymalne, szybkie i widoczne rezultaty. Preparaty Xylogic stanowią doskonałe uzupełnienie i podtrzymanie efektów zabiegów z zakresu dermatologii. Xylogic to produkty dostępne wyłącznie w wyselekcjonowanych gabinetach kosmetycznych.


Zoyazoya_logo_logotype
Produkty Art of Beauty używane są w najlepszych salonach, ośrodkach SPA, gabinetach manicure&pedicure na całym świecie. Wielokrotnie nagradzane przez konsumentów oraz  prestiżowe magazyny beauty, modowe i prozdrowotne, kosmetyki ZOYA zyskały grono wielu milionów wiernych klientek na całym świecie – są używane również przez stylistki gwiazd i same gwiazdy.


Dermahealuntitled-1
Zaawansowane technologicznie preparaty do mezoterapii igłowej z działającgo od 2002 roku laboratorium Caregen. Dermaheal HL zdobył Perłę Dermatologii Estetycznej jako najlepszy preparat do mezoterapii.


Juvedermjuvederm-logo
Preparaty z zawartością kwasu hialuronowego Juvederm pomagają w osiągnięciu znakomitych rezultatów odmładzających. Stosuje się je w miejscach, w których skóra starzeje się najszybciej – na twarzy, dekolcie, szyi czy dłoniach. Wszelkie kosmetyki powierzchownego zastosowania mają ograniczony zakres działania. Dostarczając kwas hialuronowy bezpośrednio do skóry uzyskujemy natychmiastowy i długotrwały efekt zdrowej, gładkiej i promiennej cery bez zmarszczek i niedoskonałości. Plusem jest również dogłębne nawilżenie, tak niezbędne do skutecznej walki ze efektami starzenia. W ofercie produkty Juvederm dedykowane Pacjentom o różnych potrzebach.
Firma Juvederm zawiera wiele kwasów hialuronowych przeznaczona do wypełniania różnych głębokości zmarszczek, a także do powiększania ust i volumetri twarzy


INNOAESTHETICSlogo-8b0d
Hiszpańskie laboratorium INNOAESTHETICS w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii, stworzyło gamę  innowacyjnych oraz wysoce skutecznych zabiegów terapeutycznych.
Nowoczesne rozwiązania naukowe oraz wnikliwe badania zespołu ekspertów, pozwoliły na efektywne wykorzystanie skoncentrowanych składników w celu zaprojektowania optymalnych formuł przeznaczonych do leczenia rożnych defektów skórnych.
Preparaty INNOAESTHETICS charakteryzują się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym, minimalnym ryzyku wystąpienia podrażnień.


Biotek biotek
Barwniki marki Biotek to najbardziej stabilne i najbezpieczniejsze produkty tego typu dostępne na rynku.

Zostały wykonane z nieorganicznych i organicznych pigmentów z dodatkiem dwutlenku tytanu i tlenku chromu. Wszystkie pigmenty wytwarzane są w ramach specjalnego procesu produkcji w Laboratoriach Biotek. Takie podejście sprawia, że możliwe jest uzyskanie niezwykle stabilnych cząsteczek. Dzięki wprowadzeniu rygorystycznych wymogów produkcji w Laboratoriach Biotek, bezpieczeństwo i nietoksyczność produktów to kluczowe i priorytetowe aspekty.

Biotek przeprowadza 13 testów na etapie prototypu, 7 testów podczas samego procesu produkcji oraz 12 badań klinicznych na produkcie gotowym.


Clocheethumb_640x720_clochee-logo-box_2
Polska marka zadebiutowała na rynku w sierpniu 2013 r. i od tego czasu systematycznie poszerza swoją ofertę produktową ku uciesze dynamicznie rozwijającego się grona Klientów. Obecnie w ofercie posiadamy łącznie 23 produkty do pielęgnacji twarzy i ciała.
Kosmetyki nie zawierają parabenów, silikonów, olejów mineralnych, parafiny, syntetycznych aromatów i barwników.

Marka udowadnia, że zdrowe i naturalne produkty mogą być niezwykle skuteczne, cudownie pachnące i jednocześnie bardzo eleganckie.